I kërkohet të publikojë foto pa grim, kështu reagoi Engjëllusha

Rrjetet sociale kanë bërë që personat publik të jenë më të afërt me fansat e tyre.

Këto mundësi po i shfrytëzojnë edhe këngëtarët.

Kështu Engjëllusha Salihu përmes Instagramit u ka dhënë hapësirë ndjekësve që t’i bëjnë pyetje ose kërkesë për publikimin e ndonjë imazhi.

Njëri prej fansave i ka kërkuar që ta publikojë një foto pa grim.  E këtë dëshirë, ajo ia ka plotësuar.

Check Also

Loredana në krahët e Mozzikut

Artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana çdo ditë po japin sinjale të ribashkimit. Në muajin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *