Ja si duket “Zeynep -Sila Sarac” jasht serialit ME FAL

Ne ket vidoe me poshte dote mesoni me shum per Zeynepin apo aktoren protagoniste te serialit ME FAL, se si duket jashte seralit, a eshte ne lidhje me dike, cila eshte mosha e saj e vertet dhe shum cka rreth saj.

Per me shum shikojeni videon me poshte…

Check Also

“Enderi” i pashëm kështu duket sot në moshën 53 vjeçare

Seriali “Jetë e hidhur” ka qenë seriali i parë turk i transmetuar në Kosovë, që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *