Fejohet Shpat Kasapi

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari përmes një fotografie të postuar në rrjetin social Instagram.

Gjithçka ka ndodhur në një ceremoni private.

Para disa ditëve, Shpati pati publikuar një fotografi ku shihet me partneren e tij, teksa ka shkruar  “Të premtoj se do ta ‘trajtoj’ me kujdes zemrën tënde dhe do ta mbush atë me dashuri!”.

Check Also

“Enderi” i pashëm kështu duket sot në moshën 53 vjeçare

Seriali “Jetë e hidhur” ka qenë seriali i parë turk i transmetuar në Kosovë, që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *