Loredana në krahët e Mozzikut

Artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana çdo ditë po japin sinjale të ribashkimit. Në muajin dhjetor Loredana zbuloi se ende mbanë mbiemrin e Mozzikut, kurse sot ajo publikoi një imazh bashkë me të. Dyshja shihen duke gjuajtur me armë zjarri, teksa ka vendosur një ‘emoji’ të nervozuar.

Check Also

Fejohet Shpat Kasapi

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *