Aida Doci edhe zyrtarisht e martuar

Këngëtarja Aida Doci i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht. Ajo sot ka vënë kurore me Naser Qelin. Martesën me të e bëri të ditur muaj me parë. Sot në rrjetet sociale Aida a publikuar një foto pas kurorëzimit. “Zyrtarisht e martuar. Naser Qeli,  ti i dhe kuptim jetes time” është përshkrimi që u ka lënë imazheve Aida.

Check Also

“Enderi” i pashëm kështu duket sot në moshën 53 vjeçare

Seriali “Jetë e hidhur” ka qenë seriali i parë turk i transmetuar në Kosovë, që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *