E ka bërë gjoksin operacion? Tayna e thotë troç: Ajo e djathta është…

Tayna është një repere  talentuara dhe shumë e pëlqyer në Shqipëri. Ajo gjithashtu po korr një sukses të madh në fushën e muzikës dhe është kthyer në një ndër reperet më të paguara të momentit.

Së fundmi Tayna ka realizuar një mini-intervistë në rrjetet sociale me ndjekësit dhe i është përgjigjur një pyetje mjaft kurioze.

Një fans e ka pyetur nëse ka bërë gjoksin operacion dhe reperja nuk ka ngurruar t’i përgjigjet dhe t’i japë disa detaje.

“Janë reale dhe e djathta është pak më e madhe se e majta”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e një fotoje mjaft provokuese

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *