Kush eshte “Meleku” Jasht serialit “Emri im eshte Melek”???

Aktorja tash me shum e njohur dhe e dashur per publikun shqiptar, “Meleku” ku edhe seriali quhet me merin e saj

“Emri im eshte Melek” eshte bere shum atrktive dhe terheqese me perfomancen e saj ne ket serial.

Mirepo aktorja ne jeten reale ndryshon shum nga jeta e serialit, ajo ben krejtsisht nje jete ndryshe.

Per me shum info rreth saj dhe jetes se saj private ju ftojme ta ndiqni videon me posht:

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *