Me fjalë romantike e plot dhurata, partneri befason Shkurte Gashin për ditëlindje

Këngëtarja Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen.

Ky përvjetor e gjen atë duke gëzuar epitetin nënë. Shkurta mori shumë uirme nga familjarët , shoqëria e fansat, por pa dyshim më i veçanti ishte nga partneri  i saj.

Këngëtarja në rrjetet sociale ndau dhuratat që pranoi nga ai, duke e falënderuar publikisht. Pa dyshim nuk mungonte ëmbëlsira, por më specialja ishte një varëse në të cilën  partneri  i Shkurtës kishte shprehur fjalët më romantike për të.

“Në sytë e tu është lumturia ime” shkruhet në atë varëse. Shkurte Gashi u bë nënë më 21 dhjetor të vitit të kaluar, ajo solli në jetë një djalë.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *