Fahriye Evcen, në listën e 10 femrave më të bukura myslimane

“Bollyinside” një nga sitet më të famshme në Indi identifikoi 10 femrat më të bukura në botë.

Aktorja e famshme Fahriye Evcen gjithashtu ishte në këtë listë dhe ishte e vetmja turke e nominuar.

Ajo ka luajtur ne shume filma dhe seriale ne Turqi mes te cileve edhe “Calikusu”

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *