Si duket Xhemre jasht serialit “Stambolli i Pameshirshem”

Aktorja e serialit Stambolli i Pameshirshem Xhemre eshte nje vajz shum modeste dhe e thjesht, mirepo ajo ndrushon krejtesisht ne jeten reale.

Se si duket jasht serialit, kush eshte ajo, aka te dashur dhe cila eshte mosha e saj e vertet, mund ta zbuloni ne videon me poshte.

Ju deshiromje shikim te kendshem.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *