Festë në familjen e Shkurte Fejzës

Sot në familjen e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës ka festë. Bashkëshorti i këngëtares, Hajrush Behluli ka ditëlindjen.

Kjo është bërë e ditur nga vajza e këngëtares, Besiana, e cila në një storie në instagram ka shkruar: Gëzuar për ditëlindjen e babit.

Storien e Besianës e ka shpërndarë edhe Shkurta në instagram, ndërsa deri tani ende nuk e ka uruar publikisht bashkëshortin për ditëlindje.

Shkurte Fejza dhe Hajrush Behluli ka dekada që janë martuar dhe së bashku kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *