Kaq vjet mbushi sot Ryva Kajtazi

Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi, ka lindur më 9 mars të vitit 1980 dhe sot mbushi 41 vjet. Me këtë rast këngëtarja ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat e saj në rrjetin social Instagram. Ryva ka publikuar disa fotografi në të cilat u shfaq pranë tortës së ditëlindjes. “Është ditëlindja ime”, ka shkruar ajo krahas fotografive.

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *