Dyshja fantastike mori mijëra komente pozitive pas postimit të kësaj fotoje

Dashuria midis aktores Demet Özdemir dhe Oğuzhan Koç vazhdon të rritet dita ditës. Çifti i cili preferon që të qëndrojë larg vëmendjes së kamerave duken herë pas here në publik.

Këtë herë ka qënë vet çifti, me saktë vet bukuroshja Demet Özdemir që publikoi një foto me te dashurin e saj.

Menjëhere pas nxjerrjes së kësaj fotoje, cifti mori mijëra komente pozitive duke u komplimentuar si nje dyshe fantastike.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *