Çifti i njohur turk: Familjet tona mërziten për lajmet rreth ndarjes sonë

Aktori turk, Çağatay Ulusoy apo i njohur nga publiku shqiptar si “Sarpi’ nga seriali “Içerde” dhe aktorja e njohur Duygu Sarisin janë duke i shijuar momentet më të mira të lidhjes së tyre.

Dyshja së fundmi janë përgjigjur në pyetjet e gazetarëve, ku thanë se familjet e tyre janë të mërzitura nga lajmet se çifit janë ndarë. “Këto lajme filluan të dilnin shpesh.

Zemrat tona janë bërë të pashpirta. Ne qeshim dhe kalojmë, por familjet tona janë të mërzitura,” tha Çağatay.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *