20 milionë për Dhurata Dorën

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, me këngën “Harrom” për vetëm dy muaj në YouTube ka arritur mbi 20 milionë klikime.

Këtij suksesi i është gëzuar këngëtarja e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar foto ku tregon për klikime që i ka arritur kënga.

Ajo gjithashtu i ka falënderuar fansat e saj dhe në të njëjtën kohë ka shkruar se është gati për të publikuar diçka të re.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *