Neslihan Atagül do të luajë në të njëjtin film me këtë aktore shumë të famshme!

Aktorja bukuroshe dhe aq e dashur për publikun Neslihan Atagül ka qënë në qendër të mediave të huaja. Ajo ishte në cover e revistës Hola në edicionin Amerikan.

Neslihan është zgjedhur për të qenë bashkë protagoniste në një film me Penelope Cruz dhe Luis Toscar.

Neslihan është emëruar në kastin e filmit “En Los Margenes” I cili ka si aktore kryesore Penelope Cruz dhe aktorin Luis Tosar.

Atagül gjatë kësaj jave do të zhvilloj takimin e parë me producentët. Është mësuar që filmi i shkruar dhe drejtuar nga Juan Diego Botto do të fillojë nga fundi i vitit.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *