Burak Deniz publikoi në rrjetet e tij sociale foton e parë me të dashurën e tij

Aktori Burak Deniz publikoi në rrjetet e tij sociale foton e parë me të dashurën e tij, modelen Didem Soydan.

Çifti simpatik vendosën të kalonin ditën e tyre të pushimit pranë njeri-tjetrit duke bërë shëtitje me kuaj. Lidhja e aktorit dhe modeles është konfirmuar prej disa kohësh.

Deniz i cili nuk para shprehet shumë dhe nuk para poston jetën e tij private në rrjetet sociale, këtë herë vendosi ta thyente rregullin.

Ai kishte shkruar nën të: Hoo, biri im Hoo duke tërhequr kështu akoma më shumë vëmendjen e fansave duke ngritur dhe aludime të tjera.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *