Kush eshte Feride jasht serialit ME FAL?

Ne kete video ju kemi sjell nje biogtafi te shkurter rreth Ferides te serialit shum te shikuar Beni Affet ose ME FAL

Per me shum info ju lutemi ta shikoni videon me poshte…

Shikim te kendshem.

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *