Si nisi dashuria ndërmjet Hande Erçel dhe Murat?

Motra e Murat Can Akdoğan, Cansın Hacısoyu dhe motra e Hande Erçel, Gamze Erçel Yıldırım, ishin arsyeja që Hande dhe Murat u takuan me njeri tjetrin!

Miqësia e dy motrave duket se ka ndikuar që çifti të kenë një shkëndijë ndërmjet njeri tjetrit.

I pari që ka shprehur interesin dhe pëlqimin ka qenë vetë Murat i cili pasi është takuar për herë të parë me Erçel ka kërkuar të njihen më tepër!

Pas njohjes duket se pëlqimi ka qenë i dy anshëm dhe tashmë ata janë një ndër çiftet më të komentuar nga publiku dhe mediat turke!

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *