A ka përfunduar miqesia në mes Kıvanç Tatlıtug dhe Çagatay Ulusoy?

Një pretendim i shpejtë u bë për Kıvanç Tatlıtuğ dhe Çağatay Ulusoy, të cilët ishin miq shumë të ngushtë.

Kolege , të cilët janë të apasionuar pas detit dhe gjithashtu morën pushime së bashku këtë verë.

Por Tatlıtuğ dhe Ulusoy ndaluan të ndiqnin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Pas kësaj situate, pretendimi se ‘miqësia ka mbaruar’ u bë bujë në rrjetet sociale.

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *