Erkan Petekaya do te luaj ne serialin Shtepia ime, Fati im!

Erkan Petekkaya, i cili fitoi dashurinë e milionave fansave me personazhin Young Sadi, i cili luajti në serinë e Dhomës së Kuqe, do të luaj ne  serialin Shtepia ime Fati im, në të cilin Demet Özdemir dhe İbrahim Çelikkol ndajnë rolet kryesore.

Xhengizi eshte ai i cili dëshiron të hakmerret, pasi Mehdiu ndërpret marrëdhënien e tij me te dhe vepron si fajdexhi për paratë që i dha Mahdiut pa dashje.

Xhengiz, i cili organizon një sulm të armatosur në shtëpinë ku jetonin Zeynep dhe Barış,dëshiron t’ia hedhë fajin Mehdiut.

I shqetësuar për sigurinë e familjes së tij kur gjërat janë të ngushta në frontin e Mehdiut, Ali Rıza thërret për
të ndihmuar Young Sadi, të cilin e takoi nga kantieri dhe të cilit i beson shumë.

Ky njeri i patrembur, i cili mund të bëjë gjithçka për familjen e tij, lufton për të ndaluar Xhengizn.

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *