Stambolli i Pameshirshem – Prapa Kamerava

Ne kete video do te shihni disa momente prapa kamerave te serialit Stambolli i Pameshirshem, se si aktoret zbaviten dhe ushtrojne para xhirimeve.

 

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *