Kush eshte Bahari i Serialit ME FAL?

Ne kete video ju kemi sjell nje biograi te shkurter ne lidhje me aktoren shum te njohur te serialit ME FAL, Baharit.

Kush eshte, si quhet, me ke eshte emartuar dhe cila eshte mosha e saj e vertete , zbulene ne videon ne vazhdim…

Check Also

Martohet “Meleku” dhe “Halili”

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *