admin

Aida Doci edhe zyrtarisht e martuar

Këngëtarja Aida Doci i dha fund beqarisë edhe zyrtarisht. Ajo sot ka vënë kurore me Naser Qelin. Martesën me të e bëri të ditur muaj me parë. Sot në rrjetet sociale Aida a publikuar një foto pas kurorëzimit. “Zyrtarisht e martuar. Naser Qeli,  ti i dhe kuptim jetes time” është …

Read More »

Loredana në krahët e Mozzikut

Artistët e njohur, Mozzik dhe Loredana çdo ditë po japin sinjale të ribashkimit. Në muajin dhjetor Loredana zbuloi se ende mbanë mbiemrin e Mozzikut, kurse sot ajo publikoi një imazh bashkë me të. Dyshja shihen duke gjuajtur me armë zjarri, teksa ka vendosur një ‘emoji’ të nervozuar.

Read More »

Fejohet Shpat Kasapi

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari përmes një fotografie të postuar në rrjetin social Instagram. Gjithçka ka ndodhur në një ceremoni private. Para disa ditëve, Shpati pati publikuar një fotografi ku shihet …

Read More »

Murat Yildirim ka diçka për të festuar

Aktori turk, Murat Yildirim, i cili ka rrëmbyer zemrat e mijëra shikuesve sot ka ndarë një fotografi të shkëputur nga çastet romantike me bashkëshorten e tij, Iman Elbani. Fotografia është publikuar për një rast të veçantë. Çifti po shënon katër vjetorin e martesës. Me këtë rast, Murati porositi personin e …

Read More »

“Omeri” humbi kujtesën

Në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”, serial ky i cili me temën që ka çdo ditë e më shumë po e bënë publikun për vete. Në mesin e shumë aktorëve në këtë serial po merr pjesë edhe Mustafa Mert Koç me rolin …

Read More »

I kërkohet të publikojë foto pa grim, kështu reagoi Engjëllusha

Rrjetet sociale kanë bërë që personat publik të jenë më të afërt me fansat e tyre. Këto mundësi po i shfrytëzojnë edhe këngëtarët. Kështu Engjëllusha Salihu përmes Instagramit u ka dhënë hapësirë ndjekësve që t’i bëjnë pyetje ose kërkesë për publikimin e ndonjë imazhi. Njëri prej fansave i ka kërkuar …

Read More »