Showbiz

Fahriye Evcen tregon momentet e vështira pas lindjes…

Aktorja e mirënjohur turke, Fahriye Evcen, të cilën të gjithë e njohim nga seriali “Trumcaku” i cili është transmetuar në platformën Tring. Fahriye ka folur më gjerësisht për veten në intervistën e saj të fundit. Periudhën e shtatëzanisë aktorja e kaloi në Gjermani duke u shkëputur nga çdo projekt dhe …

Read More »