Uncategorized

Martohet vajza e Remzie Osmani, publikohen pamje

Vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me të dashurin e saj, Besjan Bytyqi. Me rastin e kurorëzimit të vajzës, natyrisht që nuk mungoi urimi nga këngëtarja e mirënjohur, e cila publikoi edhe pamje të bukura nga festa e së bijës. “Dashuri, lumturi, …

Read More »

DHANË SHPIRT NË MES TË RRUGËS NË GJERMANI, NESËR U JEPET LAMTUMIRA E FUNDIT TRE SHQIPTARËVE NGA E NJËJTA FAMILJES: TË ALLAHUT JEMI DHE TE AI KTHEMI!

Dhanë shpirt në mes të rrugës në Gjermani, nesër u jepet lamtumira e fundit tre shqiptarëve nga e njëjta familjes: Të Allahut jemi dhe te ai kthemi! Dhanë shpirt në mes të rrugës në Gjermani, nesër u jepet lamtumira e fundit tre shqiptarëve nga e njëjta familjes: Të Allahut jemi …

Read More »

Kur duhen larë flokët, në mëngjes apo në mbrëmje?

Shëndeti i flokëve është shumë i rëndësishëm për paraqitjen tonë të jashtme. Larja e tyre është gjithashtu një hap i domosdoshëm drejt flokëve të bukur e plot shkëlqim. Deri më tani, kemi mësuar që flokët nuk duhen larë çdo ditë, por ka paqartësi për kohën e duhur për t’i larë …

Read More »

Diçka e re së shpejti nga Kida

Artistja e njohur dhe shumë e dashur, Kida duket se aktualisht është duke punuar për diçka të re. Ajo përmes një postimi në Instagram, ka pyetur fansat nëse duhet ta sjell një solo-projekt apo album të ri. Se çka do të sjell Kida për publikun mbetet të shihet në vazhdim. …

Read More »