Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ndan sekretin familjar, tregon se ashtu si prindërit e saj, po ndjek këtë traditë me fëmijët (FOTO)

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’ ndan sekretin familjar, tregon se ashtu si prindërit e saj, po ndjek këtë traditë me fëmijët (FOTO)

Trashëgimtarja e ‘Trop Channel’, Sara Hoxha është rikthyer në Instagram për të postuar një galeri me foto nga udhëtimi i saj i fundit së bashku me Ledionin dhe dy djemtë, London Noorin dhe Romeon.

Sara tregon se ajo i merr fëmijët në çdo udhëtim, ashtu siç bënin prindërit e saj. Falë kësaj tradite ajo ka parë botën dhe uron që edhe London dhe Romeo ta shohin.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te lexoni me teper.. ↓↓

“Një nga kujtimet e preferuara nga fëmijëria është se prindërit e mi na merrnin me vete kudo, pavarësisht moshës. Unë kam udhëtuar botën dhe shpresoj fëmijët e mi të bëjnë të njëjtën gjë”, shkruan Sara.

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *