Turi i nxjerr Orindës videon që nuk do donte ta shihte, asaj i “ikën truri” (FOTO)

Turi i nxjerr Orindës videon që nuk do donte ta shihte, asaj i “ikën truri” (FOTO)

Orinda Huta është në pritje të ëmbël dhe dyshja do të bëhen me vajzë. Së fundmi, Turi ka publikuar në Instastory një video të shkurtër të Orindës. Ajo shfaqet e veshur me rrobabanjo, teksa të gjithë vëmendjen e ka marrë barku i rrumbullakosur.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

“Goca do bëhet roje plazhi”, ka shkruar Turi krahas videos pa filtra, e cila nuk i ka pëlqyer Orindës. Ajo e ka rishpërndarë në Instagramin e saj por duke i ndryshuar ngjyrat dhe duke i thënë “Po se mban hiç dorën, ashtu bruto…të lumtë”.

“Jemi familje pa filtra ne”, i është përgjigjur Turi.

Check Also

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur Valbona Selimllari, Do Mbeteni Me Gojë Hapur Kur Ta Mësoni…??

Nuk E Njeh Pla Kjen kjo grua: Nuk E Keni Idenë Se Kur Ka Lindur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *