(Video) ”Fut e bjerë aty i hodhi dhe ujin në fytyrë”/ Dy politikanët kapen keq, ja çfarë ka ndodhur mes tyre

”Fut e bjerë aty i hodhi dhe ujin në fytyrë”/ Dy politikanët kapen keq, ja çfarë ka ndodhur mes tyre

Politikanët moldavë, Sergio Tofilat dhe Ghenadie Cosovan tron ditën shikuesit me një përl eshje gjatë një shfaqje televizive. Tofilat, një ish këshilltar i presidentit Maja Sandu, rrëzoi Cosovan, një ish-zëvendës ministër i brendshëm dhe e kapi atë për qafë. Një video e publikuar në mediat sociale tregoi sesi Cosovan fillimisht mbeti i palëvizshëm pas inci dentit, transmeton Telegrafi.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sekonda qe të lexoni lajmin e plotë…

Situata dy shohet se u përkeqësua pasi Tofilat fy eu Cosovan gjatë një diskutimi mbi situatën politike në Moldavi. Pastaj Cosovan i hodhi ujë në fytyrë Tofilatasit.

Check Also

E mohuan lidhjen, Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat/ Si qëndron e vërteta?

E mohuan lidhjen, Mevlani dhe Aristela fotografohen bashkë në shtrat/ Si qëndron e vërteta? Kohët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *