Zbulohet romanca e Era Istrefit, në një lidhje dashurie me djalin e një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri

Zbulohet romanca e Era Istrefit, në një lidhje dashurie me djalin e një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri

Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara në rrjet. Ajo tregohet shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi ka të reja.
Shtyp/Hap hapësirën e mëposhtme rekl.amuese që të lexoni lajmin e plotë…

“Tirana Post” ka bërë të ditur se Era është në një lidhje dashurie me djalin e një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri. Sipas medias në fjalë, kjo lidhje nuk ka shumë që ka nisur.

Mësohet se Era po e kalon kohën në resortin ku jeton i dashuri i saj, identiteti i të cilit nuk është zbuluar ende.
\

Check Also

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta bëni më këtë

A e lini celularin tuaj duke u karikuar gjatë natës? Ja pse nuk duhet ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *