23-vjeçarja nga veriu kërkon burrë tek ‘Aldo’, e pabesueshme si i përgjigjet moderatori

Një vajzë e re ka telefonuar tek ‘Aldo Morning Shoë’ dhe ka kërkuar që moderatori ti gjejë burrë. Kur Aldo e ka pyetur për moshën dhe ajo i thotë që është 23 vjeçe, moderatori i ka thënë që është turp që ajo kërkon grua në emision pasi mund ta gjeje vetë. Shtyp hapesiren re.klamuese me… Continue reading 23-vjeçarja nga veriu kërkon burrë tek ‘Aldo’, e pabesueshme si i përgjigjet moderatori

E mbani mend Paolën tek Piter Pan? Shikoni sa shumë qenka rritur

Me siguri të gjithë e mbani mend Paolën, vogëlushen e ëmbël të “Piter Pan”. Paola fitoi dashurinë e të gjithëve me çiltërsinë e saj prej fëmije dhe ëmbëlsinë që e karakterizonte. Ka kaluar më shumë se një vit që nga sezoni i parë i “Piter Pan” dhe Paola tanimë është rritur. “Kur i dëgjoni ato… Continue reading E mbani mend Paolën tek Piter Pan? Shikoni sa shumë qenka rritur

A do të jetonin me vjehrrën, befasojnë me përgjigje vajzat e reja (VIDEO)

Në kanalin ATV gazetarja ka pyetur të rinjët se a do të jetonin me vjehrrën? janë pyetur të rinjë të cilë janë në prag te ndonjë lidhje, shkruan Republika Online. Të rinjët qe janë pyetur disa prej tyre kanë shprehur gatishmerinë që do të ndaheshin nga bashkëshortja nëse kërkohet një gjë e tillë. Shtyp hapesiren… Continue reading A do të jetonin me vjehrrën, befasojnë me përgjigje vajzat e reja (VIDEO)

Lahej çdo ditë pas pune në tualetet publike për t’i fshehur se kretin familjes, kur bijat e tij e zbuluan…

Postimi i tij më i fundit bën fjalë për një person të varfër dhe shumë punëtor i cili bëri një sakrificë të madhe për të bërë të mundur shkollimin e fëmijëve të tij, meqenëse ai vetë kurrë nuk mundi të shkonte. Historia ka prekur zemrat e mijëra njerëzve në mbarë botën. Shtyp hapesiren re.klamuese me… Continue reading Lahej çdo ditë pas pune në tualetet publike për t’i fshehur se kretin familjes, kur bijat e tij e zbuluan…

Nga Kryemadhi e deri tek Grida Duma, si e ndryshuan pamjen e tyre disa nga gratë në politikë (Foto)

Grida Duma, mund të jetë nga politikanet që ka ndryshuar më shumë ngjyrën e flokëve që nga hyrja e saj në politikë. Ajo ka kaluar në të gjitha ngjyrat nga më e errta, tek biondja dhe së fundmi ka bërë ndryshimin e guximshëm duke kaluar te ngjyra e kuqerremtë. Asaj që Grida I ka qëndruar… Continue reading Nga Kryemadhi e deri tek Grida Duma, si e ndryshuan pamjen e tyre disa nga gratë në politikë (Foto)

Vajza shqiptare befason të gjithë: Burri më pranoi edhe pse isha…

Historia e Lolës e transmetuar në emisionin Rudina në Tv Klani është një ngjarje që për fatin e keq u bë drama e shumë vajzave shqiptarë në vitet e para të demokracisë. Ishte vetëm 15- vjeçe kur u dashura me një djalë dhe së bashku me të mori të ashtuquajturën udhëtimin e ëndrrave drejt Italisë.… Continue reading Vajza shqiptare befason të gjithë: Burri më pranoi edhe pse isha…

Tregim i lashtë për katër qirinjtë: Ndajeni një minutë për ta lexuar, nuk do të pendoheni

Në hapësirë ngadalë po digjeshin katër qirij. Ishte qetësi gati krejtësisht e plotë dhe mund të dëgjohej biseda e tyre. Qiriu i parë: Unë jam QETËSIA – njerëzit nuk po ia dalin të më ruajnë, mendoj se do të fikem.” Dhe menjëherë u fik. Qiriu i dytë tha: “Unë jam BESIMI – për fat të… Continue reading Tregim i lashtë për katër qirinjtë: Ndajeni një minutë për ta lexuar, nuk do të pendoheni

Kishte ditë që i humbnin mbathjet e gruas, burri vendos ka mera dhe e kap hajdutin me presh në dorë

Kishte ditë që i humbnin mbathjet e gruas, burri vendos ka mera dhe e kap hajdutin me presh në dorë Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur sot në Kinë. Një familjeje I ndodhte shpesh që mbathjet e gruas te humbisnin në telin e rrobave.Kjo gjë e futi në mëdyshje burrin e saj dhe për këtë… Continue reading Kishte ditë që i humbnin mbathjet e gruas, burri vendos ka mera dhe e kap hajdutin me presh në dorë

Gruaja lë derën e ballkonit hapur për fresk gjatë natës, kur zgjohet ne mengjes nuk u beson syve cfare sheh

Mund të cilësohet si një su rprizë e kësaj vape. Një ngjarje e çu ditshme ka ndodhur në Palermo, Itali. Një 27-vjeçare gjeti në mëngjes në krevatin e saj komshiun, i cili i kishte hyrë nga ballkoni në shtëpi. Po licia ka thënë se sipas deklaratës së saj, ajo e kishte lënë hapur derën e… Continue reading Gruaja lë derën e ballkonit hapur për fresk gjatë natës, kur zgjohet ne mengjes nuk u beson syve cfare sheh

Këtë 26-vjeçare nuk e lënë të dalë prej shtëpie, kur ta mësoni historinë e saj s’do e harroni kurrë

Ndonjëherë natyra i jep një personi dhuratën e një pamje perfekte dhe të hijshme.Por mos u mas.htroni, nuk është e gjitha rozë. Shpesh kjo “dhuratë” bëhet një barrë e rë.ndë për ata fatlumë që e kanë marrë atë.Dhe protagoniste e historisë sonë është një nga këto “fatlumet”: Me të, natyra ka qenë më shumë se… Continue reading Këtë 26-vjeçare nuk e lënë të dalë prej shtëpie, kur ta mësoni historinë e saj s’do e harroni kurrë