Këngëtari turk i kërkoi bashkëpunim Engjëllushës

Bashkëpunimi me këngëtaren Shyhrete Behluli si duket i ka lënë përshtypje Sinan Akcil. Ai pas kësaj ka kërkuar edhe një bashkëpunim me të bijen e Shyhretes, Engjëllushën. Këtë e bëri të ditur Shyhretja në emisionin “1 kafe prej shpisë” në RTV21. “Engjit i ka kërku me bo një këngë Sinani …

Read More »

Pesë fotot mashtruese që u bënë të famshme

E përditshmja britanike The Guardian ka publikuar pesë fotot që nuk kanë ndodhur në të vërtetë, pasi ka pasur ndërhyrje me photoshop. Këto janë fotot mashtruese më të mira: Një ari, dy tripodë dhe katër burra duke vrapuar. Kjo në fakt është foto gjatë xhirimeve të një filmi në Kolorado …

Read More »

Martohet vajza e Remzie Osmani, publikohen pamje

Vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me të dashurin e saj, Besjan Bytyqi. Me rastin e kurorëzimit të vajzës, natyrisht që nuk mungoi urimi nga këngëtarja e mirënjohur, e cila publikoi edhe pamje të bukura nga festa e së bijës. “Dashuri, lumturi, …

Read More »